کد خبر : 978
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱

پاشازاده: بازیکنان شاهین با شلنگ دوش می‌گیرند!/ یک دلال به بازیکنان ما گفت مقابل پارس بازی نکنید

پاشازاده: بازیکنان شاهین با شلنگ دوش می‌گیرند!/ یک دلال به بازیکنان ما گفت مقابل پارس بازی نکنید

مهدی پاشازاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی تبریز یازار، در خصوص شرایط تیم شاهین بوشهر اظهار داشت: اوضاع و احوال ما هم خوب است هم نیست. تفسیر کردن این مسئله کمی سخت است. خوبی آن این است که تمرینات خیلی خوبی را انجام می دهیم و بچه ها روحیه خیلی خوبی دارند. اگر کاری که


مهدی پاشازاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی تبریز یازار، در خصوص شرایط تیم شاهین بوشهر اظهار داشت: اوضاع و احوال ما هم خوب است هم نیست. تفسیر کردن این مسئله کمی سخت است. خوبی آن این است که تمرینات خیلی خوبی را انجام می دهیم و بچه ها روحیه خیلی خوبی دارند. اگر کاری که در تمرین ها انجام می دهیم در مسابقه هم پیاده کنیم، هیچ کاری برایمان غیر ممکن نیست اما احتیاج به زمان داریم تا این تکرار چه در فاز حمله‌ای، چه در فاز دفاعی، چه در ضربات ایستگاهی و… تبدیل به عادت شود.

بازیکنان ما با شلنگ دوش می‌گیرند

پاشازاده افزود: از لحاظ تیمی خیلی به هم نزدیک شده‌ایم. از لحاظ بازیکن در مضیقه هستیم، چند بازیکن تاثیرگزار مانند مالکی،حیدری و مشکل‌پور را هم در اختیار نداریم که این ما را  بیشتر اذیت می‌کند. اگر نیم فصل فرصت داشتیم راحت‌تر در جدول بالا می‌آمدیم اما ۳هفته و ۳بازی بیشتر فرصت نداریم و کارمان بسیار سخت شده است.

وی در مورد مشکلات تیم شاهین عنوان کرد: همه تیم‌ها با مشکلات مالی روبرو هستند. حتی پرسپولیس هم که قهرمان شد بازیکنانش در مورد مسائل مالی صحبت کردند. آن‌ها که امکانات خوبی دارند چه برسد به ما که امکانات اولیه را هم نداریم. مثلاً با اینکه اینجا هوا بسیار گرم است، بعد از تمرین یک دوش ساده نداریم و بازیکنان با شلنگ آب، دوش می‌گیرند! این مساله برای یک تیم لیگ برتری خیلی بد است.

پاشازاده ادامه داد: زمین تمرین ما نامساعد و سفت است. سه چهار سال پیش استادیوم شهیدمهدوی در اختیار شاهین بود و در هفته چندین جلسه می‌توانستیم در آن تمرین کنیم اما الان حتی یک جلسه هم در هفته نمی توانیم تمرین کنیم چون در اجاره تیم شاهین نیست. زمین تمرین ما هم امکانات خوبی ندارد. مثلا رختکن آنجا کولر ندارد. همه اینها مشکلاتی است که گریبانگیرمان شده است. در این گرما و شرایط، تمرین کردن سخت است. امکانات گل‌گهر،ماشین‌سازی، ذوب آهن، پیکان و سایپا را در نظر بگیرید. شرایط ما با این تیم ها اصلاً قابل مقایسه نیست.

شرایط ما با رقبایمان مساوی نیست

وی افزود: گل گهر در بازی مقابل ما قول پاداش هنگفتی می‌دهد که معادل قرارداد یک بازیکن ما است. شرایط مساوی وجود ندارد. همین تیم پارس جنوبی که می‌گفتند مشکلات مالی زیادی دارد برای تمرین به تهران می رود در حالیکه ما می‌خواستیم به سیرجان برویم ۱۴ساعت در راه بودیم. پارس جنوبی بازیکنان زیادی ابراهیمی و منوچهری دارد که در نیمه دوم وارد زمین می شوند اما من بازیکن امیدم را که سه روز با تیم تمرین کرده بود به زمین فرستادم. با این حال چیزی از ارزش های بچه های ما کم نمی شود.

سرمربی شاهین تصریح کرد: دلخوشی این مردم تیم شاهین است و به عشق این تیم زندگی می‌کنند. مردم بوشهر بسیار خونگرم هستند و منش بالایی دارند. یکی از اطرافیان من تلفن همراه خودش را برای تعمیر برده بود، صاحب تعمیرگاه به او گفته بود اگر شاهین تراکتور را ببرد من این مبلغ را به شما برمی‌گردانم. ما تمام سعی و تلاشمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌کنیم و با تمام قدرت کار می‌کنیم که شاهین نتایج خوبی بگیرد و در لیگ برتر بماند.

یک دلال زنگ زد و گفت بازی کنید محروم می‌شوید

پاشازاده در مورد حاشیه ها و صحبت هایی که اخیرا در مورد او و تیمش مطرح شده گفت: مشکلات دیگری را دارند به ما اضافه می کنند و سعی می‌کنند تیم را تضعیف کنند. هفته پیش سعی کردند شلوغ کنند ولی من گفتم حرفم را در زمین می زنم. به من اتهام زدند و به بازیکن من زنگ زدند اما این مسائل اینطور نمی ماند. 

وی ادامه داد: یک دلال که به چند نفر وابسته است، ۴ روز قبل از بازی با پارس‌جنوبی به بازیکنان من زنگ زد که بازی نکنید. من بهرام رضائیان را می‌شناسم. با او زندگی کردم، مردی دوست داشتنی، ورزشی و سالم است. تیم پارس جنوبی را خودم بالا آوردم. تیمی که ۱۰روز قبل از بازی ها تحویل گرفتم و حدود ۹-۸ بازیکن بیشتر نداشت. ریسک بزرگی کردم و خیلی اذیت شدم، اما تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جمع و جور کردم و بالا آوردم. مخصوصا در بازی پلی‌آف با گچساران که حتی یک شی به سر من خورد و بیهوش شدم. شب قبل از بازی به هتل ما شلیک شد، خود بازی نیمه‌تمام ماند، ۳-۴ ساعت در رختکن حبس بودیم و جانمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برداشتیم و فرار کردیم.

مصطفی ماهی را سیاه کردند

پاشازاده در مورد اینکه آیا این دلال به مسئولان پارس جنوبی نزدیک است، گفت: نمی‌خواهم به کسی تهمت بزنم، باید مدرک داشته باشم. اما ۴ روز قبل از این مسابقه یک دلال به شاگرد من که آدمی ساده است می‌گوید باید مصاحبه کنی و این حرف‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بزنی. چیزی که اصلاً واقعیت نداشته، او می‌خواهد جو را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خراب کند و به بازیکن می‌گوید بگو فلانی این کار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کرده است.

وی در مورد دوپینگ مصطفی ماهی که مدعی است با نظر پاشازاده این کار را انجام داده، اظهار داشت: همه تیم‌ها کادر پزشکی دارند، من نه آمپول‌زن هستم و نه دکتر. تیم پزشکی باید جوابگو باشد و مسئولیت همه کارها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برعهده دارد. یک دکتر بیشتر از ما می‌فهمد که یک ماده دوپینگ هست یا نه، اگر چنین اتفاقی هم بیفتد پای خودش گیر است. همه پیام‌ها و صداها موجود است. این بچه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سیاه کردند. روز سه شنبه در کمیته اخلاق این‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به عزیزان ارائه می‌کنم و می‌گویم که به بازیکنان من زنگ زدند و گفتند بازی نکنید، چون افسر دوپینگ می‌آید و محروم می‌شوید!

از کمیته اخلاق ممنونم

سرمربی تیم شاهین بوشهر افزود: این‌ها به اسم چه کسی نوشته می‌شود؟ من نمی‌توانم کسی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ محکوم کنم.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ باید فدراسیون و کمیته اخلاق پیگیری کنند که چطور یک دلال می‌آید و این همه حاشیه درست می‌کند؟ از کمیته اخلاق ممنونم که پیگیر این مسائل است. حتما باید روشن شود که چطور با زندگی این پسر که اتفاقی برایش افتاده بازی می‌کنند. در لیست دوپینگ یک ماده‌ای وجود دارد که خوب نیست و فقط دارند با آبروی این بچه بازی می‌کنند. خودش هم ابراز پشیمانی کرد و خیلی واضح گفت که آن آقا به من زنگ زده است.

عدالت در تلویزیون و رسانه برقرار نیست

پاشازاده با اشاره به اینکه در حق تیم شاهین اجحاف می‌شود، گفت: نه اینکه چون تیم من است بگویم، اما ببینید با وجود این همه مشکلاتی که به ما اضافه شده حتی در برنامه‌های تلویزیونی هم در حق ما اجحاف می‌شود. داوری بازی ما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پخش نکردند، بازی ما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم که یک بازی خوب بود آخر برنامه پخش کردند. شما ببینید چقدر این تیم در عرض ۱۰ روز متحول شده که اینقدر خوب بازی می‌کند. در پاسکاری هم خیلی خوب بودیم، شانس صد درصد به حریف ندادیم و می‌توانستیم ۳-۲ گل دیگر هم به حریف بزنیم و همه این کارها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با یک تیم جوان انجام دادیم.

وی ادامه داد: اتفاقات عجیبی در مورد شاهین رخ می‌دهد، انتظار ندارم وقتی شاهین سقوط کرد گریه تماشاگرانش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نشان بدهند، الان که این بازیکنان در حال جنگیدن هستند نیاز به حمایت دارند. به خاطر یک گل ذوب‌آهن ۴۵ دقیقه صحبت کردند، مدیرعامل آمد و… نمی‌خواهم بگویم آن‌ها پول دارند و ما نداریم، نه. ولی تیم من هم شخصیت دارد و انتظار دارم عدالت هم در تلویزیون و هم در رسانه‌های دیگر برقرار شود که اینطور به راحتی حاشیه درست نکنند. حتی برخی از رسانه‌ها مصاحبه من را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم منتشر نکردند و فردای آن روز دوباره مصاحبه ماهی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ منتشر کردند.

اگر سالی یک پرونده دوپینگ هم داشتم ۱۴تا نمی‌شد!

سرمربی شاهین در مورد این که ماهی مدعی شده پاشازاده ۱۴ پرونده دوپینگ در کمیته انضباطی دارد، گفت: در مورد این مساله به دنبال مدارک بودم تا با مدرک ثابت کنم. شما دو دقیقه با ماهی صحبت کنید می‌فهمید او چقدر ساده است. این حرفی بود که در دهان او گذاشتند. از کجا می‌دانند ۱۴ پرونده دوپینگ در کمیته انضباطی دارم؟ اگر سالی یک پرونده دوپینگ هم داشته باشم، این عدد تقریبا دو برابر ۸ سالی که کار کرده‌ام خواهد بود، پس معلوم است این حرف دروغ است،.

وی افزود: ضمن این که این اتفاق هیچ ربطی به سرمربی ندارد و مربوط به بازیکن و تیم پزشکی می‌شود. هرجا رفته‌ام گفته‌ام و اینجا هم به بازیکنان گفتم، هر چیزی مصرف می‌کنید باید دکتر تیم بداند. مثلاً بازیکنی که سرش یا چشمش درد می‌کند و به داروخانه رفته ممکن است دارویی گرفته که در آن ماده‌ غیرمجازی باشد. شاید دوپینگ صد درصد هم نباشد اما غیرمجاز است. باید به دکتر بگوید تا او هم با کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال در میان بگذارد. مثلاً یک بازیکن داشتیم دماغش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ عمل کرده بود، در داروی بیهوشی ماده‌ای وجود دارد که جزو داروهای ممنوعه است و  یکی دو هفته در بدن می‌ماند. اگر به کمیته پزشکی اعلام نکنید و آزمایش بگیرند دوپینگ محسوب می‌شود اما اگر آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اعلام کنید بازیکن تبرئه می‌شود.

ببینید ماده دوپینگ ماهی چه بوده؟!

پاشازاده در مورد ماده مورد استفاده ماهی گفت: شمایی که به دنبال ۱۴ پرونده دوپینگ رفتید، اگر در اینترنت جستجو می‌کردید می‌دیدید که هر ورزشکاری دوپینگش مثبت می‌شود، ماده دوپینگ را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ اعلام می‌کنند. ماده دوپینگ ماهی چه بوده؟ اصلاً خنده‌دار است، مربی نمی‌تواند به بازیکن دارو و ماده بدهد. تیم پزشکی وجود دارد و در قراردادها هم نوشته شده اگر دارویی به شما دادند مصرف نکنید و با تیم پزشکی مشورت کنید. شاید دوست شما در خیابان قرصی به شما بدهد. ماده دوپینگ مصطفی ماهی متادون بوده، این ماده چه ربطی به من دارد؟ 

چرا این مساله پس از یک سال و هفت ماه درست قبل از بازی با پارس‌جنوبی مطرح شد؟

وی افزود: همه مدارک این موضوع موجود است و آن‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به کمیته اخلاق می‌دهم. حتما رسانه‌ای می‌کنم که چطور او را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سیاه کردند. خدا لعنت‌شان کنند. من هیچ تهمتی به کادر فنی و مسؤولان پارس جنوبی نمی‌زنم، فقط سوالم این است که این اتفاق یک سال و هفت ماه پیش افتاده، چطور درست قبل از بازی با این تیم رسانه‌ای می‌شود؟ آیا این آدم ۴ روز قبل از بازی ما با پارس جنوبی خواب‌نما می‌شود که باید الان مصاحبه کنم؟ همان آدمی که به ماهی زنگ زد و هماهنگ کرده بود، به بازیکنان من هم زنگ زد و گفت بازی نکنید و از بوشهر بروید چون امکان محرومیت شما وجود دارد. چرا این اتفاق قبل از بازی با گل گهر یا سایپا نیفتاد؟!

از استقلال بهتر بودیم

پاشازاده با اشاره به کار سختی که در شاهین دارد گفت: من با این وضعیت باید تیم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هدایت و تمام فشارها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تحمل می‌کردم، نمی‌گویم آدم بزرگی هستم اما یک روز خودتان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جای من بگذارید. اگر بازی ما با پارس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آنالیز کنید از نظر فنی ۳۰ درصد بالاتر از استقلال بودیم. نمی‌خواهم کار استقلال را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ زیر سؤال ببرم اما کاری که آن‌ها با آن بازیکنان انجام دادند من با این بازیکنان جوان و تحت این فشار مضاعف انجام دادم.

قرار بود قبل از بازی با پرسپولیس سرمربی شاهین شوم

وی در مورد بازی مهم این هفته مقابل تراکتور عنوان کرد: تراکتور تیم بزرگی است، ستاره‌های زیاد و امکانات خوبی دارد. قطعا بازی سختی خواهد بود. تراکتور یکی از تیم‌های حرفه‌ای ایران است. بازی مهمی است اما ما باید تمرکزمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ روی کار خودمان بگذاریم. خیلی مهم است که کار خودمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در زمین انجام بدهیم. روز به روز پیشرفت می‌کنیم و می‌خواهیم کارهایی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ که یاد گرفته‌ایم در این بازی به نمایش بگذاریم. باید در هر بازی تمرکز صد درصد داشته باشیم و وقتی این کار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام بدهیم قطعا اتفاقات خوبی برایمان می‌افتد. به دنبال این نیستم که بگویم می‌آییم و می‌بریم، نه. سعی می‌کنیم وظایفمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به نحو احسن به خاطر طرفدارانمان و مردم بوشهر در زمین انجام بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در مورد این که مجموعه شاهین شهرداری بوشهر به کیفیت تیم با هدایت او بسیار امیدوار شده و حتی اسماعیل شریفات هم گفته بود پاشازاده باید زودتر روی نیمکت تیم می‌نشست، اظهار داشت: خدا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شکر. من در دو بازی قبلی شریفات را از اول نداشتم که بگوییم چون بازیکن فیکس بوده از من تعریف کرده، کار ما واقعی است. به دنبال شو نیستیم. الان صحبت کردن در مورد زمان آمدن من تفاوتی ایجاد نمی‌کند. بله، من قرار بود قبل از بازی با پرسپولیس یا حتی قبل از میشو به تیم ملحق بشوم، به هر حال این اتفاق نیفتاد اما برای من مهم است که در این چند روز که هستم کار کنیم و بتوانیم چیزهایی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ که یاد می‌گیریم در زمین پیاده کنیم.

بچه‌های ما اشتیاق دارند و این یک معجزه است

پاشازاده افزود: من عاشق این کار هستم و با دلم کار می‌کنم. در تمرینات که مدت آن تقریبا یک ساعت و نیم است با وجود آنکه هوا خیلی گرم است و بچه‌ها انرژی زیادی از دست می‌دهند، بارها اتفاق افتاده هنگامی که متوجه شدند می‌خواهند سوت پایان تمرینات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بزنم از من خواسته‌اند که تمرین ۱۵ دقیقه بیشتر ادامه پیدا کند. این خیلی لذت‌بخش است. در اروپا می‌گویند اگر شما از تمرین کردن لذت نبرید، قطعا از مسابقه هم لذت نخواهید برد.

وی تصریح کرد: نمی‌گویم ما مدرن‌ترین تمرین‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داریم و… اما کادر فنی سعی کرده افکارش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هرچه که هست در زمین پیاده کند. ادا بلد نیستیم، خدا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شکر زحماتمان در حال به ثمر رسیدن است. زمان کمی داریم که اگر بیشتر بود شرایطمان الان بهتر می‌شد. هر روز برنامه‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مرور می‌کنیم و هر روز اتفاقات جدیدی می‌افتد. این مساله خیلی جذاب است. وقتی در کلاس تئوری و روانشناسی صحبت می‌کنیم، می‌بینم که بازیکنان چقدر اشتیاق دارند. این یک معجزه است.

در آلمان باید یک نفر فوت کند تا او را عوض کنند

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: کار ما مقابل پارس جنوبی یک معجزه بود،چون اتفاقی بود که با بازیکنان جوان افتاد. در سیستم آلمانی نفر مهم نیست. کار مهم است. برای همین اگر نفر دیگری جایگزین شود همان کار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام می‌دهند نه مثل ما که اگر مسئولی عوض شود همه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بیرون می‌کنند و مدل دیگری کار می‌کنند. این مشکل جامعه ماست؛ سیستمی نداریم که اگر آدمی عوض شد نفر بعدی همان کار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام بدهد. در آلمان نفرات به ندرت عوض می‌شوند چون کارشان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ درست انجام می‌دهند، مگر این که فرد مثلاً فوت کند، مثل فدراسیون فوتبالشان. نه مثل فدراسیون ما که همه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کنار گذاشتند، الان رئیسی نداریم و عزیزانی که می‌آیند مطمئنا افرادی که نزدیک به خودشان باشند را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌آورند.

گفتند پارس جنوبی و شاهین زدوبند کردند

پاشازاده در ادامه تشریح مشکلات شاهین عنوان کرد: حتی در مورد این بازی گفتند با پارس جنوبی زد و بند کردند تا شاهین وضعیت بهتری در جدول پیدا کند. این حرف خنده‌دار است. خود پارس جنوبی در منطقه سقوط قرار گرفته، چطور می‌توانید این حرف را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بزنید؟ کسانی که این را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌گویند به شعور مخاطب توهین می‌کنند.

گفتند در لیگ برتر نمی‌توانم اما دیدند که می‌شود

وی تصریح کرد: چرا یک برنامه ساخته نشد که به مسائل لیگ یک و دو بپردازد؟ من از نوجوانان و جوانان شروع کردم. در لیگ دو کار کردم، ۵ قهرمانی در لیگ دو دارم که واقعا کار سختی است. اساتیدی که انتقاد می‌کنند و می‌گویند در لیگ برتر نمی‌توانم، بهتر است چندسال در لیگ دو یا لیگ یک کار کنند در لیگ برتر هم انجام دادم و دیدید که می‌شود. این همه کار مثبت انجام دادم. این همه بازیکن پرورش دادم. مثل محمد محبی که او را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از تیم جوانان آوردم یا مجتبی ممشلی؛ وقتی دو سال بازی نکرد آنقدر به او اعتقاد داشتم که اسمش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در لیست اصلی گسترش فولاد قرار دادم. آیا اینها هیچ ارزشی ندارد؟ فقط باید تبلیغ منفی کنیم و همدیگر را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بکوبیم؟ 

سرمربی شاهین افزود:‌بهتر است کمی عوض شویم و هر کسی باید از خودش شروع کند. نباید تلاش کنیم رقیبانمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پایین بکشیم که هم سطح ما شوند. باید خودمان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به سطح بالاتر ببریم. اگر رقیب ما موفق بود به او تبریک بگوییم. بگوییم؛ بروم و خودم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بسازم که به او نزدیک شوم نه این که دست بیندازم، پایش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بکشم و بعد بگویم خدا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شکر الان او را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از بغل می‌بینم. تا الان بالا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نگاه می‌کردم و سرم درد گرفته بود!

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
Source link

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

telugu sex vidios xshaker.net samantha xvideo deepika singh hot penyporn.mobi danny pornstar redwap me pakistanipornmovie.com hamster indian افلام عنتيل المحله سكس pornigh.com بورنو هب indianchudai pornoulen.com indian family sex xxx old man anybunny.mobi telugusax sixy video hindi orangetube.org folk song in tamil nyotaika yankee gakuen ☆ ore no hajimete, nerawaretemasu allhentai.net funatsu kazuki hentai swathi videos mumuporn.mobi xxx wwb indian pron theindiantube.com movies da . com نيك مصري hardpornx.net سكس جدا desi mallu xvideo sumotube.mobi porn galore dharmapuri sivaraj video pakistanixxx.org nirgun song mp3 free download blue fims hindisexclips.com momfuck xvideos8 fucktubex.net movie rulz.com torrent magnet